DHU Komputery PC

www.komputerysochaczew.pl

Nasza firma zajmuje się montażem, naprawami i modernizacją sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych. Tylko poprawny montaż, instalacja i konfiguracja sieci gwarantuje jej poprawne i niezawodne funkcjonowanie. Ważną rzeczą jest też sprawa bezpieczeństwa sieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy instalowaniu sieci komputerowych gwarantujemy profesjonalne wykonanie i niezawodność funkcjonowania. Aby zapewnić wysoką niezawodność i stabilność budowanej sieci stosujemy tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania , wykorzystujemy przy tym sprzęt  sieciowy renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia urządzenia zarówno z najwyższej półki dla najbardziej wymagających jak i sprzęt nowoczesny i wysokiej jakości w kategorii ekonomicznej.

Rodzaje instalowanych sieci:

Sieci lokalne LAN

Sieci oparte na okablowaniu sieciowym znakomicie się sprawdzają w większości przypadków. Są trwałe, niezawodne, pracują praktycznie niezawodnie przez długie lata nie wymagając jakichkolwiek napraw i konserwacji. Doskonale sprawdzają się w firmach jaki i u użytkowników prywatnych. Sieci tego typu po odpowiednim skonfigurowaniu charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Sieci bezprzewodowe

W przypadku gdy niemożliwe jest położenie okablowania  lub chcielibyśmy mieć możliwość pracy w dowolnym punkcie w zasięgu nadajnika rozwiązaniem są sieci bezprzewodowe. Znajdują one również zastosowanie w przypadku większych instalacji np. sieci osiedlowe czy tez połączenie z internetem na terenie całego miasta. Możliwe jest też zestawianie połączenia na dość znaczne odległości np miedzy oddziałami firmy. Największa zaletą tego rodzaju sieci jest brak okablowania i możliwość przemieszczania się w zasięgu nadajnika.  Sieci tego typu wykonuje się szybko i przy stosunkowo niskich kosztach.

Sieci mieszane

Bardzo często korzysta się z zalet zarówno sieci przewodowych jak i bezprzewodowych. Dopuszczalne są przeróżne  kombinacje tych sieci. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach a prawidłowo zaprojektowane i wykonane pracują niezawodnie, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.