DHU Komputery PC

www.komputerysochaczew.pl

NAPRAWA MONITORÓW LCD I LED

Naprawiamy monitory prawie wszystkich producentów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zdiagnozować i usunąć większość usterek. Pomimo ciągłego rozwoju technologii współczesny sprzęt nie jest tak długowieczny jak sprzęt dawniejszy. Wyścig z cenami i wzrostem sprzedaży powoduje, że producenci nie są zainteresowni tym aby ich sprzęt działał w nieskończoność, tak więc często już w okresie gwarancyjnym lub też krótko po nim często dochodzi do awarii. Pomożemy Państwu przywrócić monitory do ponownej sprawności i uniknięcia ponoszenia kosztów zakupu nowego.

 

Krótka lista wykonywanych napraw:

 1.   Naprawa układu zasilania monitora lub zasilacza zewnętrznego.
 2.   Wymiana układu procesora obrazu.
 3.   Naprawa lub wymiana inwertera.
 4.   Wymiana świetlówek matrycy.
 5.   Wymiana przewodu sygnałowego.
 6.   Wymiana matrycy.
 7.   Usuwanie zimnych lutów.
 8.   Naprawa uszkodzeń epromów.
 9.   Wymiana taśm sygnałowych.
 10. Wymiana transformatorów.
 11. Wymiana kondensatorów elektronicznych.

 

Wszystkie naprawy wykonujemy profesjonalnie z nawyższą dbałością  o powierzony sprzęt. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać naprawy na najwyższym poziomie. Na wykonane naprawy udzielamy gwaracji. Czas gwarancji jest uzależniony od rodzaju wykonanej naprawy i wynosi od 3 do 24 miesięcy .

Naprawy do kwoty 100 zł są wykonywane automatycznie, powyżej tej kwoty naprawa jest konsultowana z klientem. Może on zrezygnować z naprawy ponosząc jedynie koszt diagnostyki.