DHU Komputery PC

www.komputerysochaczew.pl

NAPRAWA MONITORÓW LCD I LED

Naprawiamy monitory prawie wszystkich producentów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zdiagnozować i usunąć większość usterek. Pomimo ciągłego rozwoju technologii współczesny sprzęt nie jest tak długowieczny jak sprzęt dawniejszy. Wyścig z cenami i wzrostem sprzedaży powoduje, że producenci nie są zainteresowni tym aby ich sprzęt działał w nieskończoność, tak więc często już w okresie gwarancyjnym lub też krótko po nim często dochodzi do awarii. Pomożemy Państwu przywrócić monitory do ponownej sprawności i uniknięcia ponoszenia kosztów zakupu nowego.

Czytaj więcej...

 

NAPRAWY KOMPUTERÓW STACJONARNYCH

Oferujemy naprawę wszystkich modeli komputerów stacjonarnych. Nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o rodzaj sprzętu do naprawy, jedynym ograniczeniem jest czasami tylko i wyłącznie uzasadnienie ekonomiczne. Przy poważnych awariach których naprawa przekracza wartość poszczególnych elementów informujemy o tym klienta i proponujemy inne rozwiązanie. Do napraw waykorzystujemy specjalistyczne urządzenia do lutowania SMD iBGA. Podczas naprawy dane klienta zawarte w komputerze są w pełni bezpieczne i poufne.

Czytaj więcej...

NAPRAWA LAPTOPÓW (NOTEBOOKÓW), NETBOOKÓW

Podobnie jak przy naprawach komputerów stacjonarnych i monitorach oferujemy naprawę prawie każdego modelu notebooka lub netbooka jaki występuje na polskim rynku. Podobnie jak w przypadku innego sprzętu barierą w naprawach jest tyko bariera ekonomiczna. Dysponujemy różnorodnym sprzętem który umożliwai wykonanie nawet bardzo złożonych napraw na profesjonalnym poziomie.

Czytaj więcej...